Digitaalsed muutused ja miks ettevõtted ei suuda neid korralikult rakendada

Kui te pole kunagi kuulnud terminit digitaalsed transformatsioonid, siis on teil õnne.

Täna räägime sellest, miks vajate korduvate äriülesannete automatiseerimiseks digitaalseid teisendusi. See aitab teil tõhusamalt töötada, kergendada meeskonna koormust ja vältida oluliste ärifunktsioonide tähelepanuta jätmist. Pidage meeles, et kui te ei suuda pakkuda kvaliteetseid tooteid õigeaegselt ja õige hinnaga, seisavad teie kliendid silmitsi probleemidega ja paljud võivad otsustada pöörduda teie konkurentide poole, kes on edukalt sujuvamaks muutnud protsesse nagu tarneahelas, et hoida oma kliente õnnelikuna.

Sageli ei saa te teist võimalust, isegi kui olete loonud kindla maine. Tehnoloogia muutudes muutuvad ka klientide ootused. Klientide muutuvate vajaduste rahuldamine eilse tehnoloogiaga on ebaõnnestumise retsept. Seega on teie edu võti kursis püsimine, uute tehnoloogiate kasutuselevõtt ja töötajate julgustamine neid uusi tehnoloogiaid kasutama.

Pilt on Enterprisers Projecti loal

Mis on digitaalsed teisendused?

Kõigepealt alustame definitsiooniga, et Spetsiaalne juht tagada, et oleme kõik samal lehel. Digitaalsed teisendused hõlmavad järgmist:

digitaaltehnoloogia integreerimine kõigisse ärivaldkondadesse, muutes põhjalikult teie tegutsemisviisi ja klientidele väärtust pakkudes. See on ka kultuuriline muutus, mis nõuab organisatsioonidelt pidevat status quo vaidlustamist, katsetamist ja ebaõnnestumist.

Suured ja väikesed ettevõtted vajavad korduvate toimingute automatiseerimiseks digitaalset ümberkujundamist, kui ettevõte soovib püsida konkurentsis üha digitaalsemas maailmas. Sellisena on igasuguste digitaalsete lahenduste kasutuselevõtt tavaliselt hea, sest see tähendab, et liigute aeglaselt tõhusama ja kulutõhusama töövoo poole.

Kahjuks kipuvad paljud ettevõtete omanikud valesti aru saama digitaalsetest muutustest, nende väärtusest, nende tõhusast kasutuselevõtust ja sellest, mida need muutused nende ettevõtte jaoks tegelikult tähendavad. Nii et selles postituses arutame, miks ettevõtted oma jõupingutustes ebaõnnestuvad ja mida saate teha, et teie ettevõte oleks digitaalseks ümberkujundamiseks valmis.

Digitaalsete teisenduste väärtus

Te ei pea vaatama palju kaugemale kui globaalse pandeemia põhjustatud murrang, et näha protsesside automatiseerimise väärtust klientide paremaks teenindamiseks. Tarneahelad lagunesid selliste toodete nagu tualettpaber ja kätepuhastusvahendid, põhjustades tohutut puudust. Õige tehnoloogiaga ettevõtted, nagu Amazon, põrkasid nendest väljakutsetest kiiresti tagasi, et hoida kliendid rahulolevana, samas kui pärandsüsteeme kasutavatel ettevõtetel kulus klientide ootuste täitmiseks kuid.

Sellised tehnoloogiad nagu asjade internet ( asjade internet ) kiirendasid digitaalseks lahenduseks üleminekut. Näiteks jälgivad kommunaalettevõtted nüüd oma seadmete jõudlust kaugjuhtimisega, kasutades IoT seadmeid. See tehnoloogia tähendab töötajatele vähem kulutusi seadmete jälgimiseks (mõelge kuulsale kantrilaulule “maakonna liinimehest”). Kaugseire tähendab ka seda, et ettevõtted ei kannata seadmete rikete tõttu peaaegu nii palju katkestusi (mis teeb kliendid õnnelikuks), vähendab katkise seadme parandamisega seotud kulusid (mis nõuetekohase jälgimise korral nõudis vaid reguleerimist) ja vähendab seadmete rikkega seotud vastutus (mõelge massilisele kohtuasjale California kommunaalettevõtte vastu, kui seadme rike põhjustas tohutuid metsatulekahjusid, kahjusid ja isegi surmajuhtumeid.

Nüüd, kui olete (loodetavasti) veendunud digitaalse Ofereça seus melhores serviços e condições especiais ümberkujundamise väärtuses, jätkame uute tehnoloogiate juurutamise üle.

Digitaalse transformatsiooni rakendamine

 

Digitaalsed teisendused ei puuduta tegelikult tehnoloogiat

Üks suurimaid asju, mida digitaalsete ümberkujundamiste puhul mõista, on see, et see puudutab vähem tehnoloogiat, vaid rohkem seda, kuidas te seda kasutate ja kuidas teie meeskond selle omaks võtab.

Võtke näiteks dokumentide skannimine. See asb directory vjuhend aitab mõista dokumentide skannimist ja seda, miks peaksid ettevõtted skannima dokumente pilve või välismällu, et tagada dokumentide turvalisus ja vältida kulukat kadu, kui paberdokumendid kogemata hävivad, näiteks tulekahjus. Märkate, et juhend käsitleb paljusid erinevaid dokumentide skannimise tehnilisi aspekte, näiteks nende tarkvara funktsioone ja nende dokumentide skannimiseks ettevalmistamist.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *